28 август 2014

Ludogorets sunt cele mai bune!!!

Каква невероятна футболна драма!
Лудогорец причеса Стяуа на националния стадион "Васил Левски".
След 120 минути игра и повече от инфарктни дузпи, Лудогорец написа история и България отново има отбор в Шампионска лига.

Гостите от Стяуа имаха преднина от един гол в предния мач.
Резултатът беше 0:0 до края, когато в 90-тата минута Вандерсон изравни за Лудогорец.
Последваха две продължения по 15 минути.
Най-лошото беше, че вратарят на Лудогорец получи червен картон в 119-тата минута на продълженията.
Така на вратата застана защитникът на Лудогорец - румънецът Козмин Моци.
Рекох си тоз сега ще ни прададе, ама не - две дузпи спаси момчето.
Така след дузпите с резултат 7:5 орлите от Лудогорец се класираха за Шампионска лига!

Козмин Моци - Български юнак!

В Русе още гърмят бомбички, чат-пат и фойерверки се виждат! Ликуй народе!

Въпреки, че отдавна не съм спортен запалянко, днес се напънах да слушам мача. Да, слушах го - по БНР!
Можеше и да го гледам, ама алчните мутри от БиТикВи Медиа Труп дават мачовете по БиТикВи Екшън, който го няма в ефира.
Аз пък не виждам смисъл да плащам за кабелна, затуй ще си слушам националното радио.

Срам и позор за агитката на ЦЦКА, които подкрепяха и викаха за Стяуа. Мерзавци!
Едно време бях цецекар, но винаги съм викал за Уефски, когато играеха срещу чужденци.